INSTALACJE WODNO KANALIZACYJNE

Instalacje wodno kanalizacyjne są obowiązkowym elementem każdego budynku mieszkalnego. Dzięki sieci wodnej możliwy jest pobór czystej wody do punktów jej poboru znajdujących się w domu. Natomiast sieć kanalizacyjna jest elementem odpowiedzialnym za odprowadzenie zużytej wody i ścieków do prywatnego szamba lub sieci kanalizacyjnej podlegającej miastu bądź gminie.

 

Domowa instalacja wodno-kanalizacyjna, zapewnia niezbędny komfort użytkownikom, każdego dnia. Prawidłowo wykonana nie zatyka się, nie hałasuje i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Standardowa instalacja składa się z zespołu przewodów rurowych i osprzętu, czyli: łączników, przewodów spustowych, zaworów oraz wodomierzy, służących do przesyłania wody i odprowadzania powstałych w wyniku użytkowania ścieków. Do systemu zalicza się także urządzenia pomocnicze, takie jak syfony, rewizje, wywiewki wentylacyjne, wpusty podłogowe itp.

 

Stworzenie instalacji wodno kanalizacyjnej, która zapewni wydajny transport wody to zadanie wymagające dużego doświadczenia i praktyki. Chodzi tu głównie o dobór odpowiednich materiałów czyli rur, pomp, a także innych elementów, które trzeba odpowiednio zamontować i przetestować. Jak dobrze wiemy bez czystej i ciepłej wody, a także bez odpowiedniego odprowadzenia jej do kanalizacji, funkcjonowanie jest bardzo trudne.

 

Dobrze wykonana instalacja zapewnia niezawodność użytkowania przez co najmniej kilkadziesiąt lat. Na jej trwałość oprócz odpowiedniego montażu i dobrych materiałów, wpływa także jakość odprowadzanej wody oraz usuwanych ścieków, jak również intensywność jej użytkowania.

 

Podczas budowy domu ważne jest założenie instalacji wodno kanalizacyjnej. Warto zapytać nas, które rury, złączki wybrać oraz jaki rodzaj instalacji trzeba założyć. Taką pomocą służymy dla Państwa. Jeśli chcesz to wykonamy to za Ciebie.

 

Równocześnie podczas wykonywania instalacji wodno kanalizacyjnej możemy wykonać instalację elektryczną co umożliwia na wykonanie kompleksowo wszystkich instalacji całej nieruchomości przez jednego wykonawcę co pozwoli na oszczędności czasu i wydanych pieniędzy.

DOLNOŚLĄSKIE: LEŚNALUBAŃOLSZYNAPLATERÓWKASIEKIERCZYN,   ŚWIERADÓW ZDRÓJ,
BOLESŁAWIECGROMADKANOWOGRODZIECOSIECZNICAWARTA BOLESŁAWIECKA,
GRYFÓW ŚLĄSKILUBOMIERZLWÓWEK ŚLĄSKIMIRSKWLEŃ,
BOGATYNIAPIEŃSKSULIKÓWWĘGLINIECZAWIDÓWZGORZELEC,
JELENIA GÓRA, KARPACZ, KOWARY, PIECHOWICE, SZKLARSKA PORĘBA,
JANOWICE WIELKIE, JEŻÓW SUDECKI, MYSŁAKOWICE, PODGÓRZYN, STARA KAMIENICA
KAMIENNA GÓRA, LUBAWKA, MARCISZÓW,
ZŁOTORYJA, PIELGRZYMKA, ŚWIERZAWA, WOJCIESZÓW, ZAGRODNO,
JAWOR, BOLKÓW, MĘCINKA, MŚCIWOJÓW, PASZOWICE, WĄDROŻE WIELKIE,
LEGNICA, CHOJNÓW, PROCHOWICE, KROTOSZYCE, KUNICE, LEGNICKIE POLE, MIŁKOWICE, RUJA,

LUBUSKIE: ŻAGAŃ, GOZDNICA, IŁOWA, MAŁOMICE, SZPROTAWA, BRZEŹNICA, NIEGOSŁAWICE, WYMIARKI,
ŻARY, JASIEŃ, LUBSKO, ŁĘKNICA, BRODY, LIPINKI ŁUŻYCKIE, PRZEWÓZ, TRZEBIEL, TUPLICE,